Nasze pokoje oraz apartamenty

Zatrzymując się u nas w gospodarstwie agroturystycznym „Głęboki Jar” mają Państwo sposobność doświadczenia wyjątkowego góralskiego uroku naszego domu.

Pokój 2-osobowy DE-LUX

140 zł

Pokój de Lux to najlepszy wybór dla par i małżeństw. Utrzymany w klasyczno- ekskluzywnym stylu z zachowaniem historycznych aspektów budynku. Pokój przejrzysty i znakomicie oświetlony światłem naturalnym. Pomieszczenie wyjątkowo przestrzenne , udekorowane ze smakiem. Łazienka w standardzie de Lux w pełni wyposażona . Dodatkowo pokój posiada balkon , który zaopatrzy Państwa w najpiękniejsze widoki otaczającej nasz ośrodek przyrody.

Pokój 2-osobowy

140 zł

Przestrzeń oraz naturalne naświetlenie to jego pierwsze cechy, które naturalnie rzucają się w oczy. Pokój wprost przeznaczony dla dwójki najlepszych przyjaciół, dla starych kumpli chcących spędzić czas z dala od cywilizacji wspominając wspólne sprawy. Proste dekoracje ścienne dodają pomieszczeniu uroku. Natomiast balkon zapewnia piękne widoki oraz akces do cudownego górskiego powietrza.

Pokój 3-osobowy

175 zł

Czyli pokój dla trzech osób. Prosty, schludny i przestrzenny wybór dla naszych gości. Pokój dobrze oświetlony światłem naturalnym. Wyposażony w niezbędne akcesoria i meble. Niezapomniane widoki z pokojowego okna.

Pokój 4-osobowy

210 zł

Dwa duże okna tego pokoju naprawdę zapewniają dużo naturalnego światła oraz piękne widoki naszym gościom. Pokój jest schludny, prosty, ale i przestrzenny i w pewnym sensie przytulny. To bardzo dobry wybór dla już sporej ekipy a może i dla większej rodzinki. Zapraszamy!

Apartament

400 zł

Nasz apartament to dla naszych gości wybór kompletny. Mieści się on w osobnym budynku. Składa się z dwóch pokoi i tak zwanej części wspólnej, łazienki. Wszystkie pomieszczenia w najlepszym standardzie i wyposażeniu. Przestrzenne , z pięknym naturalnym, dostępem słonecznego światła dodatkowo koloryzującym to piękne miejsce. Tutaj jest tak jakby nasi goście przenosili się do nowego domu a nie do hotelu. Z tarasu naszego apartamentu rozpościera się cudowny widok na otaczającą górską przyrodę. Ten wybór doskonale sprawdza się jako nocleg podczas rodzinnych wczasów.